Ровером по місту – планування маршруту


Як прихильник щоденних поїздок ровером по місту (в англ. commuting), я вирішив більш детально пояснити як це виглядає і як робити це максимально зручно. Продовжую серію коротких порад щодо таких поїздок, перекладених із сайту EcoVelo.

routeplanning

джерело: ecovelo.info

Зазвичай велосипедисти-початківці вибирають для маршруту ті самі дороги, якими їздять зазвичай на авто. Основні автомобільні шляхи є найбільш небезпечними та найменш приємними шляхами для велосипедистів. Тому краще знайти дружні до велосипеда дороги в об’їзд інтенсивних автомагістралей.

Проведи власне дослідження

Якщо ти вже катаєшся для відпочинку чи фітнесу, скористайся цими поїздками, щоб визначити можливі маршрути по місту. Якщо це можливо, то спробуй співставити кілька поїздок в один і той же час дня, щоб бачити реальну картину завантаженості вулиць, якими ти їздитимеш.

Запитай співробітників\однокурсників\друзів чи не знають вони ще когось, хто їздить ровером по місту. Вони поділяться досвідом безпечних та швидких маршрутів.

Вибирай довгий шлях додому

Якщо тобі потрібно уникнути насичених автомобільних доріг, обери довший, але приємніший маршрут. Тихі та спокійні об’їзні дороги і стежки можуть забрати трохи більше часу на поїздку, та вони значно покращать якість такої поїздки.

“Розвідка”

Коли ти вибрав маршрут, проїдься ним попередньо вихідного дня. Це дасть тобі змогу спокійно без поспіху оцінити якість вибраного маршруту. І якщо тобі не сподобається маршрут “розвідка” дасть тобі можливість скорегувати його.

Залиш собі запас часу

Передбачай зайвих 10 хвилин на непередбачувані обставини. Ніщо так не псує задоволення від поїздки, як спізнення. Однією з найбільших переваг ком’ютінгу є спокійна ранкова поїздка. Не руйнуй її, перетворюючи свою поїздку в змагання з часом.

Міксуй маршрути

Коли ти підібрав зручний маршрут і звик до нього, не цурайся поєднати його з новими маршрутами. Зрідка змінюючи маршрут, робитимеш поїздку свіжою та цікавою.

Найважливіше пам’ятати, що маршрути, якими зазвичай їздиш на авто, рідко є найкращими маршрутами для велосипеда. Витративши час на визначення найзручніших маршрутів, зробиш свою поїздку безпечною та приємною.

джерело: EcoVelo

Advertisements
Comments
4 Responses to “Ровером по місту – планування маршруту”
 1. сірко коментує:

  Для мене важливо щоб маршрут був не по брукованій частині міста.

 2. Serg коментує:

  Цікавий лінк (The Good Guide to biking for the planet) – http://www.good.is/bikingfortheplanet

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 • UA TOP Bloggers
 • цей блог відвідали

  • 383,225 рази (ів)
 • За умови повного або часткового використання iнформацiї відкрите гіперпосилання на
  Ровером по Львову roverompolvovu.org.ua є обов'язковим.
  Наслідки публікацій можуть не збігатись з намірами редакції.
%d блогерам подобається це: