Ровером по місту – яким має бути замок


Як прихильник щоденних поїздок ровером по місту (в англ. commuting), я вирішив більш детально пояснити як це виглядає і як робити це максимально зручно. Продовжую серію коротких порад щодо таких поїздок, перекладених із сайту EcoVelo.

Locking Strategies

джерело: ecovelo.info

Велосипедисти у місті змушені залишати велосипеди без нагляду на тривалий час впродовж робочого дня, даючи нагоду крадіям та зловмисникам робити свою роботу. Завжди найкраще залишати свій велосипед на території під охороною або у закритих приміщеннях, та коли велосипед потрібно залишити десь на вулиці подальші поради допоможуть прикріпити велосипед так, щоб ти його застав таким же, коли повернешся.

Не пошкодуй грошей на якісний замок. Якісний U-подібний замок є найкращим захистом від професійних злодіїв. Більшість звичайних кабельних замків є більш зручними та гнучкими, проте їх легко розрубати. Існують надійні кабельні замки, та вони важкі і дорожчі від звичайних.

Паркуйся розумно. Будь впевнений, що замок зачеплений через раму та колесо (якщо можливо – два).

Подвійний замок. Два замки значно ускладнюють завдання для злодія. Тим більше, якщо вони ще й різних типів.

Зніми ексцентрики. На велосипедах колеса, сідло (в деяких велосипедах – іншні вузли) часто прикріплені спеціальними затискачами – ексцентриками. Вони полегшують процес демонтажу колеса, а також вони полегшують роботу злодіям. Тому краще замінити ексцентрики на звичайні гайкові затискачі, пітлоки тощо.

Захисти аксесуари. Найкраще забирати всі аксесуари з велосипеда з собою. Проте, якщо це не можливо, “легкий” варіант замка допоможе тобі їх захистити.

Місце паркування. Будь впевненим, що паркуєш до чогось міцного та стійкого. Залишай велосипед у людних відкритих місцях. І ніколи не залишай свій велосипед припаркованим на вулиці на ніч.

На жаль, жоден припаркований велосипед не може бути захищеним від крадіжки на 100%. Та дотримуючись цих порад, можна змінімізувати ризик.

джерело: EcoVelo

Advertisements
Comments
3 Responses to “Ровером по місту – яким має бути замок”
 1. Сірко коментує:

  Ну дуже не зручний U-подібний замок. Біля дерева чи стовпа уже не припнеш, тому прийдеться шукати де його можна “припнути”. Користуюсь “суглобним” замком з ключем “малтілок”. Та простеньким тросовим “лонгусом”.

 2. Diesel Draft коментує:

  Я хочу написати статтю про процес викрадення велосипеда, але невпевнений чи це не стане документацію для підростаючого покоління 😦

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 • UA TOP Bloggers
 • цей блог відвідали

  • 385,891 рази (ів)
 • За умови повного або часткового використання iнформацiї відкрите гіперпосилання на
  Ровером по Львову roverompolvovu.org.ua є обов'язковим.
  Наслідки публікацій можуть не збігатись з намірами редакції.
%d блогерам подобається це: