Це добре для тебе


Це добре для тебе

Велосипед - твій шанс забути як виглядають лікарі

Фізичний рівень дорослого велосипедиста такий, як і у людини на 10 років молодшої. (Source: National Forum for Coronary Heart Disease Foundation, Sharp)

У тих людей, які проїжджають на велосипеді більше 30 км за тиждень, удвічі зменшується ризик серцево-судинних захворювань, порівняно з тими, хто велосипедом не користується взагалі. (Source: British Heart Foundation, Morris)

Якби третину усіх коротких поїздок здійснювали велосипедом, то кількість серцево-судинних захворювань зменшилась би на 5-10 процентів. (Source: Bikes not Fumes, CTC)

“Ніщо так не руйнує людину, як тривала фізична бездіяльність” –  Аристотель. Якщо ж ти не маєш достатніх можливостей робити регулярні фізичні вправи, то існує унікальна нагода поєднати приємне з корисним – півгодини щоденного фізичного навантаження можеш забезпечити собі, долаючи велосипедом 4-5 км до роботи.

У години-пік велосипед вдвічі швидший за автомобіль  – якщо ти ненавидиш затори у місті, то це чудовий варіант їх позбутись. Водії витрачають години у заторах – переважно для коротких поїздок, які можна було здійснити на велосипеді за 20 хвилин.

_____________________________________________________________________________________

Це добре для твого гаманця

Це добре для світу довкола тебе

Це весело)

  • UA TOP Bloggers
  • цей блог відвідали

    • 395,282 рази (ів)
  • За умови повного або часткового використання iнформацiї відкрите гіперпосилання на
    Ровером по Львову roverompolvovu.org.ua є обов'язковим.
    Наслідки публікацій можуть не збігатись з намірами редакції.
%d блогерам подобається це: